| Materiaal | Pp-Polyethyleen |
|---|---|
| Motor | Siemens |
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 340mm |
| Naam | WPC-de Raad die van Pvc Machine maken |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuur conrtroller | OMRON |
| Dikte | 3mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuur conrtroller | OMRON |
| Model | SJSZ80/156 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuur conrtroller | OMRON |
| Model | SJSZ80/156 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuur conrtroller | OMRON |
| Model | SJSZ80/156 |
| Motor | SIEMENS |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuur conrtroller | OMRON |
| Model | SJSZ80/156 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 340mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 340mm |