| Naam | PE Bladmachine |
|---|---|
| MOTOR | SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| Gebruik | Voedselindustrie |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 140mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 140mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 140mm |
| Naam | holle het bladmachine van pp |
|---|---|
| Material | PP |
| Motor | SIEMENS |
| Inverter | ABB |
| Contactor | Schneider |
| Naam | Pp-Blad die Machine maken |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Motor | SIEMENS |
| Inverter | ABB |
| Control | PLC Control |
| Naam | Polytheenblad die Machine maken |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| MOTOR | SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| Controle | PLC controle |
| Materiaal | Pp-Polyethyleen |
|---|---|
| Motor | Siemens |
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Materiaal | Pp-Polyethyleen |
|---|---|
| Motor | Siemens |
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Materiaal | Pp-Polyethyleen |
|---|---|
| Motor | Siemens |
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |