| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 140mm |
| Naam | PE Bladmachine |
|---|---|
| MOTOR | SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| Gebruik | Voedselindustrie |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 340mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 340mm |
| Naam | Pp-ABS PE Bladmachine |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 40mm |
| Naam | holle het bladmachine van pp |
|---|---|
| Material | PP |
| Motor | SIEMENS |
| Inverter | ABB |
| Contactor | Schneider |