| Naam | PE Bladmachine |
|---|---|
| MOTOR | SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| Gebruik | Voedselindustrie |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Naam | Pp-ABS PE Bladmachine |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 40mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuur conrtroller | OMRON |
| Model | SJSZ80/156 |
| Materiaal | PVC+DOP+Caco3+Additives |
|---|---|
| Motor | Siemens |
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Raadsdikte | 110mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 140mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 140mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Model | SJSZ65/132 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Model | SJSZ65/132 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Model | SJSZ65/132 |