| schroefdiameter | 65mm |
|---|---|
| Geïnstalleerde capaciteit | 60-80KVA |
| Voltage | 380v, 50Hz |
| output | 400-500kg/day |
| Motor | De Motor van Siemens |
| Naam | Niet Geweven Stof die Machine maken |
|---|---|
| Breedte | 175mm |
| Voltage | 380V, 50Hz |
| Output | 400-500kg/day |
| Controle | PLC Controle |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Model | SJSZ65/132 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Model | SJSZ65/132 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Model | SJSZ65/132 |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Model | SJSZ65/132 |