| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 1218mm |
| Motor | SIEMENS |
|---|---|
| Inverter | ABB |
| Contactor | Schneider |
| Temperature controller | Omron |
| Thickness range | 12-18mm |
| MOTOR | SIEMENS |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 1218mm |
| Naam | Pp-Blad die Machine maken |
|---|---|
| Motor | De Motor van SIEMENS |
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Lamination | Available |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 1218mm |
| Materiaal | Pp-Polyethyleen |
|---|---|
| Motor | Siemens |
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 1218mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 1218mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 1218mm |
| Motor | Siemens |
|---|---|
| Omschakelaar | ABB |
| Schakelaar | Schneider |
| Temperatuurcontrolemechanisme | OMRON |
| Diktewaaier | 1218mm |