| schroefdiameter | 75mm |
|---|---|
| Geïnstalleerde capaciteit | 80-100KVA |
| Voltage | 380v, 50Hz |
| output | 400-500kg/day |
| Motor | De Motor van Siemens |
| Naam | Meltblown Niet-geweven Stof die Machine maken |
|---|---|
| Geïnstalleerde Capaciteit | 80-100KVA |
| Voltage | 380V, 50Hz |
| Output | 400-500kg/day |
| Gebruik | Het Masker van KN95 KF94 FFP2 |
| schroefdiameter | 65mm |
|---|---|
| Geïnstalleerde capaciteit | 60-80KVA |
| Voltage | 380v, 50Hz |
| output | 400-500kg/day |
| Motor | De Motor van Siemens |